Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Przeloty z Katowic do Frankfurtu od 139,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz AirLufthansa

Przylot do:
Frankfurt, Niemcy

Lotnisko przylotu:
Frankfurt-Hahn Apt. (HHN) lub Niemcy - Frankfurt nad Menem (FRA)

Połączenia z Katowic do Niemiec oferują tanie linie Wizzair z Katowic do Frankfurtu Hahn (HHN). Port lotniczy Frankfurt Hahn usytuowany jest około 130 km od Frankfurtu nad Menem. Loty z Katowic do Frankfurtu w okresie wiosna – lato 2017 odbywają się 3 razy w tygodniu we wtorek, czwartek oraz sobotę o godz 12:35 natomiast lądowanie w Niemczech o godz 14:15. Powrotne loty z Frankfurtu Hahn startują o godz 09:30, lądowanie w Katowicach o godz 11:20. Z lotniska do Frankfurtu kursują regularne linie autobusowe. Znajdź tanie połączenie, bezpośrednie bilet lotnicze z Katowic do Frankfurtu.

Codzienne loty oferują również linie lotnicze Lufthansa, bezpośrednie przeloty z Katowic na lotnisko Frankfurt nad Menem (FRA)

Przykładowe loty z Katowic do Frankfurtu
Wylot
Czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka
2017-08-13 16:15 Katowice (KTW)
2017-08-14 12:10 Frankfurt nad Menem (HHN)
1
W6 1143
2017-08-13 16:15 Katowice (KTW)
2017-08-13 18:15 Rzym (CIA)
W6
2
FR 4101
2017-08-14 10:15 Rzym (CIA)
2017-08-14 12:10 Frankfurt nad Menem (HHN)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka
2017-08-20 07:30 Frankfurt nad Menem (HHN)
2017-08-20 17:25 Katowice (KTW)
1
FR 753
2017-08-20 07:30 Frankfurt nad Menem (HHN)
2017-08-20 07:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 8266
2017-08-20 13:10 Londyn (STN)
2017-08-20 16:25 Katowice (KTW)
FR
Przykładowy lot 1:
Cena: 684 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka
2017-08-13 16:50 Katowice (KTW)
2017-08-14 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
1
FR 8267
2017-08-13 16:50 Katowice (KTW)
2017-08-13 18:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 752
2017-08-14 08:30 Londyn (STN)
2017-08-14 10:55 Frankfurt nad Menem (HHN)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka
2017-08-20 07:30 Frankfurt nad Menem (HHN)
2017-08-20 17:25 Katowice (KTW)
1
FR 753
2017-08-20 07:30 Frankfurt nad Menem (HHN)
2017-08-20 07:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 8266
2017-08-20 13:10 Londyn (STN)
2017-08-20 16:25 Katowice (KTW)
FR
Przykładowy lot 2:
Cena: 699 PLN
Tanie bilety lotnicze do Frankfurtu
Lot Data Promocji Linia Cena
Lot Gdańsk - Frankfurtod 2017-06-05 do 2017-11-0399.00
Lot Katowice Frankfurt. Partner: Tanie Loty Frankfurt dostarcza serwis Infoloty.pl